Czy te objawy mają związek z niedoczynnością?

Moje dwa ostatnie cykle menstruacyjne uległy gwałtownemu wydłużeniu trwały 57 i 88 dni. Poprzednie cykle trwały zazwyczaj około 35dni. Przed wystąpieniem wydłużenia cyklów nastąpił również wzrost wagi. Pojawiły się również włosy na piersiach. Sporadycznie zaczęły pojawiać się bóle głowy połączone z zaburzeniami widzenia o umiarkowanym nasileniu. Ma wahania nastroju. Miewam problemy ze wstaniem z łóżka i do tego co jest dziwne z zasypianiem. Mam mniej energii niż kiedyś i jeszcze jeden dziwny objaw problemy z podejmowaniem decyzji.Dodam że, od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy, ostatnie badania miałam wykonywane w marcu (TSH, fT4, fT3) i były w normie.

Jak badania lab TSH FT4 ATG ATPO, kortyzol, testosteron, estrogent, lipidy krzepnięcie etc etc .... OBRAZ MRI , na płytce CD do interpretacji klinicznej, ; Mam nadzieję, że będzie dobrze; Obraz raczej stabilny... W razie niepokojących objawów, zgłosić się na konsultację lekarską! Po konsultacji ginekologa i endokrynologa, po badaniach, zapraszam na konsultację neurologiczną; ew MRI głowy z kontrastem z ocena przysadki; do decyzji Lekarza specjalisty!!

Ważny PACJENT: wywiad, objawy, stan ogólny, waga; ciśnienie, wydolność krążeniowo-oddechowa, wydolność nerek etc; oraz tryb życia i pracy, inne dolegliwości, nastrój; wyniki badań ogólnych Ważne badanie ogólne i neurologiczne

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam i zapraszam

dr med Maria Magdalena WYSOCKA-BĄKOWSKA specjalista neurolog, Warszawa.