Po jakim czasie mija zespół odstawienny w przypadku tego leku?

Witam Przez okres ok 4 miesiecy brałem lek Doreta 75mg 650mg w ilosci ok 5 tabletek na dobe. Po jakim czasie mija zaespol abstynecki/odstawienny. Nie biore tego leku 2 dzien i wystapil umbie bole stawow, potliwosc zle samopoczucie ,oslabienie bole glowy

Ważne jakie inne leki, jak długo Doreta forte??? Powoli odstawić , skontaktować się z Lekarzem ; " Przez okres ok 4 miesiecy brałem lek Doreta 75mg 650mg w ilosci ok 5 tabletek na dobe. Po jakim czasie mija zaespol abstynecki/odstawienny. Nie biore tego leku 2 dzien i wystapil umbie bole stawow, potliwosc zle samopoczucie ,oslabienie bole glowy " to pewnie objawy odstawienne, potrwają na pewno dłużej... Powolna redukcja, ew inne leki .

Problemy z kręgosłupem mogą mieć inne podłoże ... Ważne objawy, historia choroby, leki etc; wiek, objawy, wydolność ; wyniki badań i leki!!! etc ....

WAŻNY PACJENT! a WYNIKI LABOR i inne, OBRAZ TK lub MRI , na płytce CD do interpretacji klinicznej, ; Mam nadzieję, że będzie dobrze; . W razie niepokojących objawów, zgłosić się na konsultację lekarską!

Ważny PACJENT: wywiad, objawy, stan ogólny, waga; ciśnienie, wydolność krążeniowo-oddechowa, wydolność nerek etc; oraz tryb życia i pracy, inne dolegliwości, nastrój; wyniki badań ogólnych Ważne badanie ogólne i neurologiczne

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam i zapraszam

dr med Maria Magdalena WYSOCKA-BĄKOWSKA specjalista neurolog, Warszawa.