Czy te objawy mogą być efektem leków lub choroby Hashimoto?

Leczę się na chorobę Hashimoto, biorę lek Euthyrox N50, kilka dni temu będąc w pracy zaćmił mi się wzrok. Czasami tak mi się robi, więc się nie przejęłam i czekałam aż samo przejdzie (zazwyczaj trwa to kilka sekund, czasami jest pulsujące). Tym razem niestety nie chciało ustąpić, nie widziałam połowy obrazu przez ponad godzinę, w końcu zwolniłam się z pracy. W domu dolegliwości ustąpiły. Teraz spóźnia mi się miesiączka 5 dni ale testy ciążowe są negatywne. Czy te objawy mogą być efektem leków lub choroby Hashimoto? A może powinnam pójść do okulisty? (noszę okulary) Wizytę u lekarza mam dopiero za jakiś czas.

Witam.nie Hashimoto. Zaburzenia krążenia typu skurcz naczynia. Okulista wskazany. Jeżeli by powracaly objawy to neurolog lub internista konsultant. Może to być pewna postać migreny lub mikrozakrzepy np w nogach lub sercu. Zrobić morfologie z Fe. Jeżeli to się powtórzy to położyć się na podłodze ręce i nogi do góry / na pussy cata/.oczy zamknąć. Gałkę oczne przez powiekę pomasowac delikatnie. Wypić wody. Powinno przejść. Pozdrawiam serdecznie