Czy te objawy mogą być tylko następstwami stresu?

Dzień dobry. Mam 19 lat i czasem minimalne kłucie w pęcherzu, czy dziwne "uczucie" w okolicach nerek, po bokach pod żebrami. Te bole nigdy mi nie przeszkadzały, jednak postanowiłam zbadać krew i mocz. Czy te objawy mogą być tylko następstwami stresu? Proszę o pomoc. Krew: leukocyty 4,1 (czy 4,2) reszta w normie, Mocz: ciała ketonowe dodatni ( ) Erytrocyty : Interpretacja wyniku <5 Ery/ul --- 10 Ery/qL Osad moczu: Nabłonki płaskie i bakterie nieliczne, leukocyty pojedyncze.

Proponuję wykonanie usg jamy brzusznej i wizytę u lekarza - na początek rodzinnego lub od razu specjalisty nefrologa w zależności od wyniku badania usg. Wskazane byłyby też badania podstawowe krwi.
Pozdrawiam.