Czy te objawy wskazują na jakąś konkretną chorobę?

Witam mam 23 i od około dwóch lat ciagle sie zle czuje nic mi się nie chce na nic nie mam również sily czuje się jakbym byla odklejona od rzeczywistości. Straszny problem mam również z pamięcią i koncentracją. Zauwazylam również ze strasznie pogorszył mi się wzrok i słuch.Czasami tez robi mi się slabo i mam czuje jakbym miała zemdleć zdarzają się czasem mocne ukłucia po lewej stronie klatki piersiowej. Od około 2 tygodni również czuje ucisk w glowie i w prawym uchu

Witam! Przedstawione przez Panią objawy najbardziej pasują do nerwicy (neurastenia). Jednak, żeby postawić ten typ rozpoznania , należy wykluczyć choroby somatyczne. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, po zrobieniu odpowiednich testów, zaproponują Pani właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam W. Łuczkowski.