Czy te wszystkie objawy mają związek z ciążą?

Dzień dobry. 2 dni temu zauważyłam lekkie podłużne wybrzuszenie tuż nad wzgórkiem łonowym prawie do końca miednicy. Czasem odczuwam lekkie nudności, lekkie kilkusekundowe ukłucia w tamtym miejscu. Zauważyłam również, że tylko po prawej stronie na tym wybrzuszeniu da się wyczuć taki jakby guzek a raczej coś okrągłego, raczej jest w połowie miękkie. Dodam, że mam w tym czasie krwawienie, miesiączkę, której się spodziewałam w tych dniach, ale jest ono jakby mniej obfitsze, ze skrzepami. Drugi raz w tym miesiącu mam drugie krwawienie pod koniec miesiąca, mam nieregularną miesiączkę. Mam zaparcia i czasem problemy z wypróżnianiem. Co może oznaczać ta podłużna wypukłość? Czy to ciąża? Nie robiłam jeszcze testu ciążowego.

Dopiero rozwijający się zarodek nie jest widoczny na powłokach brzusznych. Bez badania nie jest możliwe rozpoznanie, o czym może świadczyć opisywana przez Panią wypukłość. Jeśli niepokoi to Panią proszę udać się do ginekologa.