Czy te wyniki są dobre, żeby zajść w ciążę?

Wyniki badań tsh, ft3, ft4endokrynologia Tsh 2.76 ulU/ml Ft3 3.67 pg/ml Ft4 1.52 ng/dł Mój endokrynolog powiedziała że to są dobre Wyniki, ale wolę się upewnić.. Proszę o radę endokrynologa? Czy te wyniki są dobre żeby zajść w ciążę? Dodam że mój endokrynolog wypisala mi Letrox 50 pół tabletki na czczo żeby brać i nic więcej nie powiedział Czy biorąc te tabletki można starać się zająć w ciążę?

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Tsh ciut za wysokie, powinno być poniżej 2,5 a nawet poniżej 1,5. Przyjmując ten lek, tsh powinno się obniżyć , można starać się o dziecko.
Pozdrawiam