Czy ten dyskomfort związany z mostem protetycznym minie?

Dzień dobry, wczoraj miałam żałosny most protetycznych na sześciu przednich zębach . Wszystkie są przeliczone kanałowo. Nie odczuwam bólu ale most mi przeszkadza. Czuje taki ścisk , ciągniecie , rozpieranie. Przy przymiarce mówiłam o tym pani doktor. Stomatolog stwierdził ze z mostem jest wszystko ok bo lekko wchodzi, nie na sile … czy moje odczucia są normalne i z czasem przejdą ?
KOBIETA, 34 LAT 8 miesięcy temu

Przyczyn opisanych dolegliwości może być wiele. Jeżeli do tego czasu nie ustąpiły to raczej to się nie zmieni. Trzeba dokładnie sprawdzić czy most jest zgodny z planem oraz zgodny z pracą tymczasową. Trzeba sprawdzić okluzję czyli ułożenie zębów górnych do dolnych, konieczna jest wizyta w gabinecie oraz ocena.