Czy ten obraz wymaga konsultacji lekarskiej?

Witam, pisze w sprawie opisu RM. Pomijając fakt posiadania mikrogruczolaka w opisie jest uwypuklony zarys przysadki oraz polipowate zmiany śluzowe w zatoce szczękowej. Czy te dwa zjawiska są niebezpieczne, czy wymagają reakcji u lekarza?

Sam oceniam wyniki RM i sam potem biorę odpowiedzialność za dalsze leczenie. Opisy radiologów czasami się różnią od opisów naszych czyli chirurgów głowy i szyi.