Czy test ciążowy wykonany 7 tygodni oraz 16 tygodni po stosunku jest wiarygodny?

witam, czy test ciążowy wykonany 7 tygodni oraz 16 tygodni po stosunku jest wiarygodny? i czy test ciążowy z krwi 22 dni po stosunku jest wiarygodny? dodam, że krwawienia z odstawienia wystąpiły poprawnie. pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszystkie wymienione badanie wykonane po takim czasie od stosunku należy uznać za wiarygodne.