Czy to grzybica penisa czy inna choroba?

Witam. Mam taki problem. Po stosunku z partnerka spuchł mi penis, potem mnie strasznie swędział i leciała z niego jakaś strasznie brzydko pachnąca wydzielina, a na chwilę obecną został już tylko brzydki zapach, którego nie mogę się pozbyć. Teraz w czasie stosunku czasem mnie boli;/ Dbam o higienę, regularnie się myję. Co to może być? Proszę o pomoc

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie przyczyną Pana dolegliwości jest infekcja narządów płciowych- trudno mi powiedzieć o jakim charakterze.

Aby stwierdzić jaka jest przyczyna Pana dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza.
Proszę również namówić Partnerkę na wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.