Czy to jakiś rak?

Witam! Od pół roku kłuje mnie w prawej piersi, kiedy leżę na boku ta pierś mnie boli, myślałm, że mi to przejdzie, ale to już długo trwa. Badałam się, ale nic tam nie wyczuwam. Byłam u lekarza rodzinnego - też nic nie wyczuł. Zapisałam się do ginekologa. Boję się, że to guz. Czy mam powody do niepokoju? Bardzo się denerwuję, mam 26 lat.

Witam serdecznie.

Objawy jakie Pani opisuje, wskazują raczej na nerwoból. Niemniej warto oczywiście udać się do ginekologa celem zbadania piersi. Jeżeli ginekolog wykluczy problemy z piersiami, wtedy kolejnym krokiem powinna być konsultacja u lekarza neurologa.

Pozdrawiam serdecznie.