Czy to jest miażdżyca w żyłach?

Witam ostatni miałam usg tarczycy Pani doktor powiedziała że robi mi się miażdżyca w żyłach, mam również nie dobór ferytyny ostatnio strasznie rozbolal mnie chyba żołądek pod listkiem że aż mi się słabo zrobiło dodam jeszcze że mam niedoczynność tarczycy a cholesterol ok więc zastanawiam się czy się przejmować?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana dieta ubogotluszczowa, regularna aktywność fizyczna, okresowe kontrole u endokrynologa.
Pozdrawiam