Czy to jest objaw cytomegalii?

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie cytomegalii; przed ciąża w trakcie ani do dnia dzisiejszego nie wykonywałam badania w kierunku cytomegalii. Mój syn ma 2 lata i 4 miesiące i przeciągu 3 miesięcy występowały u niego nawracające gorączki bez żadnych innych objawów. Żadna diagnoza nie została postawiona. Uczęszcza do żłobka. Czy może to być objaw cytomegalii? Dodam ze właśnie siostra odebrała wynik który sugeruje obecność wirusa.

Witam Panią Serdecznie,

Niestety, nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi online na Pani pytanie.
Dlatego zapraszam Panią do bezpośredniej konsultacji z lekarzem prowadzącym, celem rozwiania Pani obaw.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej