Schizofrenia paranoidalna a omamy

mam schizofrenie paranoidalną wydaje mi się że jestem w stanie remisji jednak coś co czasem mnie męczy to omamy przewidzeniowe zamykam oczy i widzę np jak by ktoś mnie katował i inne dziwne sytuacje ze coś przebiega przez pokuj potwory co to może być

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości diagnozowania online.
Zapraszam Panią do kontaktu z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię chorowania.

Życzę Pani wszystkiego, co tylko dobre,
Irena Mielnik-Madej