Próby samobójcze u 62-latki

nieradzie sobie z moim życiem mam 62 lata od kilku lat z roku po roku jest zemną coraz gorzej.W przeciągu trzech lat próbowałem odebrać sobie dwa razy życie raz wylądowałem w szpitalu a wczoraj uratowała mnie curka jak dalej będzie to nie wiem Pomocy.

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje są bezpośrednim wskazaniem do uzyskania pomocy specjalisty. Proszę udać się do psychiatry. Odpowiednia terapia farmakologiczna oraz pomoc psychologa może okazać się pomocna.

Witam Pana Serdecznie,

Proszę nie zostawać samemu z problemami.

Proszę o nich mówić i wyrażać swoje emocje, że ma Pan trudności z radzeniem sobie z wyzwaniami-to rzecz ludzka..., jednak w dzisiejszym świecie tak mało osób mówi, że ma trudność z radzeniem sobie z codziennością.

Bo w słabości jest siła...

Proszę poprosić o pomoc najbliższą i przyjazną osobę.

Życzę Panu tej siły w słabości,
Irena Mielnik-Madej