Jak pokonać depresję maniakalną?

choruje na depresje maniakalna jestem sama nie wychodze z domu os niepelnosprawna zero przyjaciol corkka to raczej ignoruje mieszka z rodzina w niemczech ratujaa mnie obowiazki domowei moj krolik biore psychotropy alwente propanolol clononazepanum wieczor to wszystko plus leriwon30 mam klopoty z wyslawianiem sie rano czuje sie najgorzej horror co robic sos menopauza wyjazd corki smierc rodzicow wyjaz brata za granice i totalna samotnoscjuz mialam dwie proby

Witam,

leczenie psychiatryczne jest bardzo ważne, w takim przypadku, dodatkowo zalecałabym psychoterapię - jako metodę leczenia. Z pomocą specjalisty łatwiej będzie zrozumieć i leczyć problem.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią Serdecznie,

Dziękuję za zaufanie.
Rozumiem, tak jak potrafię, jak Pani trudno i samotnie.

Jednak w tym ciemnym tunelu widzę światło, światło nadziei, że będzie lepiej, bo ma Pani jeszcze w sobie motywację, by szukać pomocy i to już jest dobry początek.

Proszę nie zostawać samej, rozglądnąć się..., na pewno jest obok Pani jakaś chociaż jedna przyjazna osoba, która tylko czeka na Pani zaproszenie do relacji.

Mocno również zachęcam Panią do podjęcia terapii, nawet online, jeśli jest trudność z przemieszczaniem się.

Z mojej strony chcę Pani powiedzieć, że jest Pani potrzebna, choć być może Pani tego teraz nie czuje...

Z przesłaniem dla Pani wewnętrznej siły,
Irena Mielnik-Madej