Czy to mogą być objawy implantacji?

Witam, Ostatnia miesiaczke mialam 1 stycznia I trwala 5 dni. Kochalismy sie z mezem co drugi dzien Wiec nie ominelismy owulacji. Testy owulacyjne zaczely wychodzic pozytywne od 12 stycznia I trwaja do teraz,nadal druga kreska jest bardzo ciemna. Staramy sie o drugie dziecko. Dzisiaj czyli 20 stycznia czuje sie jakbym miala dostac okres,uczucie rozpierania w pochwie.okres mam zawsze co 28dni,czy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze I to sa objawy implantacji? Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Trudno jest to stwierdzić bez przeprowadzenia badania USG. Opisywane przez Pania objawy są mało charakterystyczne.