Czy to mogło być poronienie po 4. tygodniu?

Witam mam problem ponieważ prawdopodobnie byłam w czwartym tygodniu ciąży. Ból brzucha miałam przez ok tydzień czasu jak by skurcze i strasznie bolace piersi i dziś wzięłam nospe aby mi ten ból przeszedl lecz po pół godzinie zaczęło mnie kloc w dolnej części brzucha poszłam do łazienki i okazało się jasna krew ze skrzepami. Czy to było poronienie? Do tej pory boli i Kłóje mnie brzuch. I nagle piersi już nie bolą i zrobiły się mniejsze. Czy muszę udać się do szpitala? Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa, może się Pani udać do szpitala a jeśli krwawienie jest obfite to wtedy wizyta na izbie przyjęć szpitala ginekologicznego jest konieczna.