Czy to mogło być wczesne poronienie?

Ostania miesiączka 9.12.2017, do współżycia doszło 20.12 od początku stycznia mdłości wymoty ból prawego jajnika i macicy. Dzisiaj tj 7.01.2018 wyplynela zywa krew łącznie z jakimś większym skrzepem i czyms w rodzaju 2cm twardego sluzu a w środku skrzep. Czy to mogło być wczesne poronienie ? Test zrobię jutro. Ewentualnie beta hcg z krwi. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

przy dodatnim. beta hcg należy uznać iż doszło do poronienia