Czy to może być fluoroza?

U mojej 6 letniej córki na wyżnających się ( mleczne wypadły na początku września) stałych jedynkach pojawiły się białe palmy nasz stomatolog mówi, że to odwapnienie. Czy może to być fluoroza?

Witam serdecznie,

Proszę zgłosić się na konsultację stomatologiczną. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu, badania klinicznego zastosuje odpowiednie leczenie jeżeli jest ono potrzebne.