Czy to może być niewydolność przysadki?

Dzien dobry. Mam na imię Monika. Mam 27 lat. Rok temu urodzilam synka i jeszcze nie dostalam miesiaczki. Ostatnio odebralam wyniki badan tsh 2.570 (0.270-4.200) lh 19.0 fsh 7.4 prolaktyna 5.9. Zawsze mialam nieregularne miesiaczki, nawet co pol roku. W okresie ok 10 lat czesto leciala mi krew z nosa, bolala glowa, mdlalam. Mam cisnienie okolo 90/60. Zawsze bylam blada i jeszcze ta sucha skora. Mam slabe krazenie, zimne stopy, bola mnie nogi.Jestem wiecznie niewyspana.Czy to moze byc ta niewydolnprzysadki

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć podstawowe badania z krwi oraz konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.