Czy to może być objaw nadżerki?

Witam!
Nie zabezpieczałam się z partnerem od 3 lat. Ostatnio kochaliśmy się w dni niepłodne, on oczywiście się nie spuścił we mnie. Okres zawsze miałam regularnie. Od 3 dni nie mam planowanego okresu, tylko niewielkie, bardzo niewielkie plamienia brązowe z bardzo mała ilością krwi.
Pobolewają mnie lekko jajniki. Czytałam, że to może być objaw nadżerki, pójdę do ginekologa na dniach, a teraz siedzę i myślę, co mi jest?:(
Dziękuję za odpowiedź

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Stosunek płciowy bez wytrysku nasienia oraz w podczas dni niepłodnych nie wyklucza ciąży. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Przyczyn wydłużenia cyklu oraz zmiany jego charakteru może być bardzo dużo. Może to być spowodowane, np.: odchudzaniem, intensywnym wysiłkiem fizycznym, stresem lub zaburzeniami hormonalnymi.
W przypadku wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam