Czy to może być powiązane z anemią?

Witam, miesiąc temu urodziłam, końcem ciąży pojawiła się anemia. Po porodzie miałam problemy z wypróżnieniami. Tydzień temu po posiłku pojawiły się nudności, dziwny smak w ustach, wzdęcia i odbijanie. Aktualnie nie mam problemów z wypróżnieniami, mam apetyt. Czy to może być powiązane z anemią?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu Brdzie można coś więcej powiedzieć