Nudności po każdym posiłku, zatwardzenie, odbijanie, wzdęcia i brak apetytu

Problem z systemem pokarmowym. Od długiegu czasu mam poważne nudności po każdym posiłku,długotrwałe zatwardzenie,odbijanie,wzdęcia,brak konkretnego poczucia głodu.Od paru dni wystąpiło nietypowe uczucie na języku - uczucie zdtrętwienia,metaliczny posmak,ledwo czuję jakiekolwiek smaki. Odżywiam się zdrowo,nie jem zbyt wiele. Proszę o możliwą sugestię.Bardzo mnie to niepokoi.

Witam. Przede wszystkim powinna Panu wykonać pełną morfologię krwi. Być może objawy spowodowane są anemią. Uczucie drętwienia języka może również towarzyszyć niedoborowi witaminy B12.