Nudności, wzdęcia, odbijanie i brak apetytu oraz badania w kierunku Helicobacter pyroli

2 miesiące temu zaczęłam mieć nudności,wzdęcia,odbijanie,brak apetytu.Nie wymiotowałam.Branie IPP pomagało, po czym z innych przyczyn musiałam wziąć przez 3 dni Pyralginę.Po tych 3 dniach dołączyły się bóle nadbrzusza,szczególnie pojawiające się późnym wieczorem.Rodzinny polecił żeby zrobić sobie IgG w kierunku H. pylori i zalecił wizytę u gastrologa.Badanie wskazało 0,815 U/ml (norma 0-0,99 U/ml).Czyli jak rozumiem nie jestem zakażona H. pylori? Mam 22 lata, dotychczas zupełnie zdrowa.Co dalej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania z dużym prawdopodobieństwem wyklucza infekcję H. Pylori. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego, który będzie kontynuował diagnostykę przyczyny dolegliwości.