Czy to może być stwardnienie rozsiane?

Witam od jakiegoś czasu mam piski w uszach zdarzało mi się dwa razy zemdleć problem z widzeniem niewyraźny obraz czerwone oczy w tym drganie powieki prawej okulista nic nie stwierdził przepisał krople częste zawroty głowy i brak sił senność badanie TK głowy czysto neurolog konsultacja tez okej czy to może być stwardnienie rozsiane ? Dodam ze mam refluks i bezdech senny w nocy z góry dziekuje za odpowiedz

Witam! Z opisu dolegliwości może nasuwać się podejrzenie zaburzeń emocjonalnych. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: określą profil osobowości, poziom lęku, nastroju i zaproponują właściwe postępowanie - najprawdopodobniej psychoterapię z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI lub SNRi. Powodzenia W. Łuczkowski.