Czy to może być stwardnienie rozsiane?
Witam od jakiegoś czasu mam piski w uszach zdarzało mi się dwa razy zemdleć problem z widzeniem niewyraźny obraz czerwone oczy w tym drganie powieki prawej okulista nic nie stwierdził przepisał krople częste zawroty głowy i brak sił senność badanie TK głowy czysto neurolog konsultacja tez okej czy to może być stwardnienie rozsiane ? Dodam ze mam refluks i bezdech senny w nocy z góry dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam! Z opisu dolegliwości może nasuwać się podejrzenie zaburzeń emocjonalnych. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: określą profil osobowości, poziom lęku, nastroju i zaproponują właściwe postępowanie - najprawdopodobniej psychoterapię z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI lub SNRi. Powodzenia W. Łuczkowski.