Czy to może być uczulenie na botoks?

Witam, dwukrotnie w ciagu 2 lat mislam podne pol ampulki botoksu.Za pierwszym razem ok 2 tyg po podaniu zachorowalm, goraczka, dreszcze i kaszel, ktory meczyl mnie pol roku, stan podgoraczkowy utzymywal sie kilka miesiecy.Teraz sytuacja znowu sie powtorzyla.Czy nie jest to uczulenie na botoks ? Do jakiego lekarza sie udac ?

Proszę o swoich objawach porozmawiać z lekarzem medycyny estetycznej kwalifikującym do botoxu. Objawy grypopodobne mogą pojawić się po podaniu toxyny, ale powinny po kilku dniach ustąpić.
Można rozważyć zmianę toxyny, chociaż podane przez Panią objawy raczej nie mają związku z botoxem. Warto jednak ten temat przedyskutować.