Czy to możliwe, aby kwas do tej pory się nie wchłonął?

Witam. Ponad rok temu podałam się zabiegowi powiększenia ust kwasem hialuronowy Stylage M (1,5 ml). Nie byłam zadowolona z efektu. Moim zdaniem preparatu było za dużo, a górna warga zasłania dolną. W ogóle twarz od tamtej pory wygląda nienaturalnie i przypłaciłam to depresją oraz ogromnym spadkiem samooceny. Czy to możliwe, aby kwas do tej pory się nie wchłonąć? Czy jest jakaś szansa na to, że odzyskać dawny wygląd? Bardzo proszę o pomoc.

Witam Panią Serdecznie,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć (na osobistej konsultacji) lekarz medycyny estetycznej.

Z przesłaniem dla Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Kwas hialuronowy powinien już ulec wchłonięciu. Po roku usta mogą być nieco większe niż przed zabiegiem. Jeśli jednak była duża nadkorekta, to tzw. mikrozwłóknienia mogą zmieniać kształt i mogę się długo utrzymywać. Proszę skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej żeby mógł ocenić problem i znaleźć skuteczne rozwiązanie.