Czy to możliwe, że 4 testy byly felerne?

Witam. Jest to mozliwe zeby 4 testy buly felerne? Kazdy wyszedl negatywny. Ten ostatni zrobilem 14 dni po wspolzyciu. Mam bol brzucha i ciagle oddaje mocz i mam malo sluzu. Co ja mam zrobic? Blagam o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan o jaki test chodzi. Trudno zatem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.