Czy to możliwe, że mogłam zajść w ciążę podczas trwania miesiączki?

Dzień dobry zacznę od tego żemoje cykle trwają 31 dni.Ostatnio miesiączki dostałam 20 października a kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 26października w końcówkę miesiączki.Po ok. tygodnia po współżyciu dostałam uczucia pełności w pod brzuszu oraz podolewania raz podbrzusza raz jajników.Wczoraj zauważyłam że swędzą mnie piersi i sa nabrzmiałe mam również żłe samopoczucie a jestem w 23 dc. czy to możliwe żemogłam zajść w ciąże podczas trwania miesiączki? tzn. jej końcówki w zasadzie było toj

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość zajścia w ciąży istnieje przy powyższym opisie. Proponuję zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.