Czy to możliwe, że mój partner nie może rzucić alkoholu z dnia na dzień?

witam mój partner miał atak padaczki alkoholowej w sobotę w nocy , przyjechała karetka zabrali to do szpitala , mieszkamy w angli lekarze powiedzieli mu ze nie może rzucić picia z dnia na dole. że musi stopniowo zmniejszać późno alkoholu w organizmie . czy to prawda ? boj3 się żeby nie dostał takiego ataku znowu .proszę o pomoc

Zdecydowanie tak, jeżeli spożywał alkohol codziennie w dużych ilościach. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.