Czy to możliwe, że przez krwawienie wyszedł taki wynik?

Witam jestem w 2 tyg ciazy, miałam sytuacje w czwartek ze zaczęłam krwawić, udałam się do szpitala gdzie zbadał mnie ginekolog mówiąc ze wszystko jest Ok, gdy wróciłam z szpitala strasznie krwawiłam oraz pojawiały się skrzepy. W piątek wykonałam test z krwi beta który wskazał wynik 5,880 czy to możliwe ze krwawiąc tak mocno wyszedł mi taki wynik?
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Proszę powtórzyć wynik Beta hCG po dwóch dniach (48 godzin).

Jeśli wynik podwoi się, ciąża dalej się rozwija.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska