Czy to możliwe żeby włosy przestały rosnąć?

Czy to możliwe żeby włosy po prostu przestały rosnąć? Ścięłam moje niedawno i bardzo chciałabym powrócić do ich poprzedniej długości (do połowy pleców, teraz mam do ramion). Boję się, że już nie urosną :(

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety wzrost włosów jest wolny. Średnio przyrasta około 1 cm na miesiac czyli 12 cm na rok. Musi sie Pani uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam.