Czy to nawrót choroby?

Mam pytanie do lekarza laryngologa.Czy po operacji na szyi(tobiel boczna szyi),może po roku nawrócić się choroba.Po roku miałem ból po stronie gdzie była operacja .Czy to jest nawrot torbiela czy jakieś inne dolegliwości.

Niedokładnie usunięta torbiel boczna szyi może dać nawroty . szukaj dobrego laryngologa, chirurga głowy i szyi w Warszawie. Może Profesor Niemczyk. Re operacje są trudne.