Co oznacza taki wynik TK szyi?

Proszę o interpretację wyniku TK szyi;W przestrzeni przygardłowej po stronie lewej jest lita niejednorodna zmiana ogniskowa o wymiarach 50x55x65 mm z ogniskami martwicy,ulegającz wzmocnieniu kontrastowemu-obraz TJ zmiany rozrostowej.Zmiana przekracza linię pośrodkową ciała,nacieka ustną część gardła,trójkąt zatrzonowcowy,mięsień skrzydłowy przyśrodkowy,tylną część języka oraz powoduje osteoliza tylnej części wyrostka dębowego.Ponad to w tkankach miękkich bocznej części szyi po lewej stronie widoczna jest rozległa zmiana ogniskowa o podobnej morfologii i wym.63x48x80 mm-ognisko pierwotne i pakiet patologicznych węzłów chłonnych.Zmiana ta nacieka śliniankę przyjazną oraz mięsień mostkowo-obojczykowo-skokowy.CCA,CIA i ECA po lewej stronie drożne.Po stronie prawej dwa patologiczne węzły chłonne.Mam 45 lat.Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiesz?, nie znam Cię, nie wiem co Ci dolega, nie widzę Cię, sam ostatecznie oceniam wyniki TK. Ale dając wiarę tym opisom to nie jest dobrze. Szukaj ratunku u Profesora Niemczyka w Warszawie.