Operacja usunięcia torbiela szyi bocznej

Witam mam pytanie miałem operację usunięcia torbiela szyi bocznej operowano mnie nie usunięto owego torbiela bo twierdzono że go nie znaleziono guz 3 tygodnie po operacji na usg moim prywatny jest o wymiarach 44,5 mm na 19mm Załatwiam pobyt w innym szpitalu i jaki okres musi minąć na re operację aby jeszcze raz ten stres przechodzić. Szyja mnie jeszcze boli jestem miesiąc po operacji a torbiela rośnie proszę o info pozdrawiam bezradny pacjęt

Torbiel boczna szyi (ta torbiel) powinna być operowana w ośrodku o odpowiednim poziomie doświadczenia. Proszę wybrać ośrodek, który zajmuje się tego typu operacjami.