Dlaczego utrzymuje się znieczulenie po usunięciu torbieli zatoki szczękowej?

Dziwne objawy po usunięciu torbiela w zatoce szczękowej.Już prawie miesiąc po operacji a czuję jak mi świdruje koło nasa oraz mam dalej znieczulone dwa górne zęby. Prócz tego teraz zdrętwiała mi twarz a dokładnie czoło. LEKARZE NIE WIEDZĄ CO MI JEST :(. Lekarz po operacji powiedział, że to coś innego te drętwienie czoła i tego nie powinno być.

Nie wiem. Pytaj operatora . Ale gałązki nerwu Trójdzielnego unerwiają te okolice i podrażnienie ich w trakcie operacji zatok mogą dawać takie objawy. Za 3 miesiące powinno to ustąpić