Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drętwienie twarzy po operacji zatok

w czwartek miałam operację zatok .Do domu zostałam odesłana wczoraj ,(bez wypisu ,po wypis )w szpitalu poza osłabieniem czułam się dobrze, niestety z oslabienia dostałam wieczorem zakażenia pochwy, Jak by tego było mało zdrętwiała mi połowa twarzy, to takie uczucie jak po zastrzyku u stomatologa.Ze szpitala nie mam przepisanych żadnych leków, jedynym zaleceniem lekarza to irygacja nosa, którą oczywiscie stosuje. Twarz mnie nie oli, ale dlaczego drętwieje , czy to normalne, bardzo proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Przeszczep od żywego dawcy a przeszczep od osoby zmarłej

Czym różni się przeszczep od żywego dawcy od przeszczepienia organu od osoby zmarłej? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

To bardzo wczesny stan po operacji w zakresie zatok. Nie opisała Pani jaka to była dokładnie operacja. Być może zabieg przebiegał w zakresie nerwów unerwiających twarz przez co doszło do ich podrażnienia. Powoli powinno takie drętwienie systematycznie ustępować. Jednak jeśli w przeciągu kliku dni takie drętwienie nie ustąpi radzę w tej sprawie skonsultować się z ośrodkiem lub lekarzem, który Panią operował.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy