Co znaczy wycięcie zatok klinowych oraz usunięcie zmian dostępnych z obu zatok szczękowych?

Witam 7 grudnia miałem wycięcie komórek sitowia obustronnie, wycięcie zatok klinowych oraz usunięcie zmian dostępnych z obu zatok szczękowych. Mam wrażenie, że wszystko mi sie zrasta, nos jest napuchnięty, kompletnie nawet przez sekunde nie mogłem oddychać nosem. Dostałem antybiotyk taromentin. Co mogę jeszcze zrobić? Marzę już o tym, aby oddychać nosem, a wizja, że w środku może mi sie wszystko zrosnąć dołuje mnie.. prosze o pomoc.

Prawdopodobnie przebył pan operacja endoskopowa nosa i zatok zupełnie nie rozumiem Niepokoju Dlaczego wszystko miałoby się zrosnąć zatoki raczej dążył do tego aby zacząć się oczyszczać i dzięki temu pozbyć przewlekłego stanu zapalnego a nie tego aby zarosnąć byś możemy lesie i operacja którą pan przebył było bardziej radykalne potrzebny jest tu opis operacji przede wszystkim informacje szczegółowe z wypisu Najlepiej jeśli poinformuję pana szczegółowo lekarz który pana operował każdy który komentuje Anię operował pana nie będzie miał pełnej wiedzy odnośnie wykonanego zakresu operacji Proszę udać się do operatora być dobrej myśli wykonywać zalecenia z wypisu jeśli jest jakiś niepokój to konieczne jest kontrola laryngologiczna wcześniej niż to zalecono Jeśli ma pan jeszcze jakieś pytania proszę o informację natomiast proszę na przyszłość podać bardziej szczegółowe dane między innymi z wypisu oraz tomografii komputerowej informację jaki rodzaj operacji został wykonany i Czy była to operacja endoskopowa czy otwarta