Czy to nie jest za wcześnie wykonany test?

Spóźnia mi się miesiączka. Od roku miałam 4 każdego miesiąca w tym miesiącu się spóźnia .. wspolzylam miedzy 20 a 21 . Test ciążowy przed miesiączka był negatywny dzień po miesiączce test negatywny . Czy to nie jest za wcześnie wykonany test ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Na rynku dostępne są czułe testy, które już po kilku dniach od zapłodnienia potrafią wykryć ciążę. Także raczej mało prawdopodobne jest, że wykonała Pani testy za wcześnie.