Czy to nie za mało, biorąc pod uwagę rozwijającą się ciążę?

Witam, Jestem w 4 tygodniu ciąży (licząc od 1 dnia miesiączki) moje cykle trwały 28 dni, w 21 dniu cyklu zrobiłam badanie poziomu progesteronu gdyż wtedy jest jego najwyższe stężenie, mój wynik to 10,52 ng gdzie dla f. lutealnej norma wynosiła 1-27, (cykl wcześniej wyniósł 13 ng) czy to nie za mało biorąc pod uwagę rozwijającą się ciążę? Dziś powtórzyłam badanie jednakże wyniki będą dopiero w czwartek. Boję się że mogę przez to poronić co zdarzyło się w przeszłości w 8tc.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaki jest drugi pomiar sadze ze może być wskazane zastosowania odpowiedniego leczenia tzw wspomagającego proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa