Czy to normalne, że nie wymiotuję w ciąży?

witam, jestem w 5tc martwi mnie to ze nie mam wymiotów, a ten objaw to kluczowy dla kobiet w ciąży, owszem miewam nudności, chce mi się wymiotować, ale fizycznie nie wymiotuje. czy to tak może być? to moja 1 ciąża i boje się ze może coś być nie tak. Mam natomiast inne objawy: brak miesiączki (ostatnia 19.11), bolesność piersi(są twarde i bolą), wzmożony apetyt, zmiany nastroju (głownie jestem zła i krzyczę lub płaczę). aha dodam jeszcze ze robiłam hcg (wynik 133) Bardzo proszę o odpowiedz. magda

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Brak wymiotów nie jest powodem do niepokoju. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości zawsze może się Pani zgłosić do poradni ginekologicznej do swojego lekarza prowadzącego.