Czy to normalne, że odczuwam dyskomfort mając założony most?

Od 3 tygodni mam założony most tymczasowy dlugoczasowy przed założeniem ostatecznych koron na 1-3. Moj stomatolog twierdzi że wszystko jest ok ale wg. Mnie tak nie jest. Most jest dla mnie strasznie niekomfortowy, praktycznie nie ma godziny żebym nie dotykała go językiem. Do tego ślina przelatuje przez niego powodując uczucie świstania. Mam wrażenie że wręcz się zsuwa. Mój stomatolog twierdzi że wszystko jest ok i mam się przyzwyczaić, tylko podczas ostatniej wizyty gdy uparłam się że jest coś nie tak, bo nie powinnam mieć wrażenia zsuwania się mostu, sam przekonał się że faktycznie on spadł, gdy go pociągnął. Co prawda zacementowal na nowo…ale, dziś piecze mnie dziąsło, z pod korony poleciała delikatnie krew, plus to uczucie przechodzenia śliny przez most. Czy to faktycznie tak powinno wyglądać i jestem przewrażliwiona?
KOBIETA, 35 LAT 3 tygodnie temu

Most tymczasowy musi idealnie pasować ponieważ przygotowuje dziąsło do pracy ostatecznej. Najczęściej jest wykonywany z projektu i kształtem odpowiada pracy ostatecznej. Nie może spod niego krwawić. Praca protetyczna powinna pasować jak własne zęby.