Czy to normalne, że po wypalaniu nadżerki pojawia się ból podbrzusza?

W czwartek miałam wypalaną nadżerkę. Już pierwszego dnia, kiedy znieczulenie puściło bolało mnie podbrzusze. Dzisiaj boli nadal, pomimo wzięcia tabletki przeciwbólowej i dodatkowo rozkurczowej. Czy to jest normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przez kilka dni mogą występować takie dolegliwości, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam