Czy to normalne, że podczas oczyszczania nosa dalej delikatnie z ucha wylatuje mi powietrze?

Witam.Niedawno miałem zrobioną rekonstrukcje błony bębenkowej.Po paru tygodniach byłem na wyjeciu opatrunku wewnętrznego i lekarz powiedział że przeszczep się udał.Nie wiem czy to normalne że podczas oczyszczania nosa dalej delikatnie z ucha wylatuje mi powietrze podobnie jak przed operacją jak miałem performacje.Bardzo proszę o odpowiedź.

To nie normalne, to znaczy,że pszeszczep nie przyjął się w całosci i jest nadal otwór w błonie bebenkowej, a kto Panu pozwolił dmuczać w nos po takiej operacji???