Czy to normalny proces gojenia rany?

Parę tygodni temu wycięłam sobie trochę tkanki na palcu, obierając ziemniaki. W procesie leczenia nie pojawił się strup. Teraz mam coś na zasadzie blizny, przy zgięciu palca zamienia się to wizualnie w bąbel z białą zawartością otoczony czerwoną otoczką. Uderzenie w to miejsce powoduje ból. Czy to normalny proces gojenia rany, czy coś jest nie tak?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że mogło dojść do nadkażenia, sugeruję odkazac to miejsce i smarować maścią z antybiotykiem. W razie niepokoju kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam