Czy to objaw słabych mięśni?

witamrok temu uderzyłam podeszwą stopy o biurko-ze zdenerwowania, bolało, byłamu lekarza rodzinnego, mówił , że mam słabe mięśnie-prawda bo nie ruszam się dużo i mam stresujący tryb zycia. Stopa mnie do tego czasu bolała-raz nie cczułam ale były dolegliwosci, W zeszłą sobotę połozyłam nogę prosto na biurko i cos jakby przeskoczyło mi w stawie, boli mnie teraz mocniej staw skokowy-bol jest w przedniej czesci stopy, w poniedz było w miare dobrze ale stopa wciąż boli, czy to tylko słabe mięsnie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez możliwości badania, ale może tak być, jeśli objawy nie będą ustępowanie sugeruję wizytę u lekarza i RTG stopy.
Pozdrawiam