Silny ból w śródstopiu, brak obrzęku, lekki ból podczas dotyku

Czuje silny ból w śródstopiu (lewa stona lewej stopy pod kostką), brak obrzęku, lekki ból podczas dotyku, nie możność poruszenia stopą w stawie na boki, nie możność nastąpienia na stopę, lekkie utrudnienie poruszania palcami. Ból poczułam w nocy był następstwem lekkiego przeskoczenia wewnątrz stopy podczas poruszania stawem skokowym. nigdy nie miałam żadnego urazu w tym miejscu. Czy jest możliwość, że ból ustąpi sam? Co może mi być?

Witam serdecznie
Jeśli ból będzie utrzymywał się dłużej jak 5 dni proponuję niezwalczaną konsultacje z lekarzem ortopedą. Polecam zimne okłady nie zaszkodzą a mogą przynieść ulgę w bólu.