Czy to oznacza, że nir nabyłam odporności?

Dzień dobry, W roku 1999 byłam szczepiona przeciwko WZW B. Dawki podano: 1. 09.03.99 2. 29.04.99 3. 20.09.99 Niedawno badałam krew i miałam oznaczane przeciwciała przeciw HBs ktorych wynik wynosi <2 IU/I. Czy to oznacza że jednak nie nabyłam odporności? Co w takiej sytuacji należy zrobić? Zaznaczę że z mężem chcemy zacząć starania o dziecko.

Proszę sprawdzić czy nie jest Pani zakażona ag HBs i anty HBc total. Jeżeli wyniki będa ujemne, to jest Pani wśród kilku procent osób nieodpowiadających na szczepienie. Można 1 x ponwić szczepienie i oznaczyc po miesiącu anty hBs. W razie potrzeby zapraszam na konsultację on-line, pozdrawiam www.prepmed.pl